x 


10 Kiloya Kadar Pide Börek Poğaça Hamuru Yoğuran Küçük Hamur Yoğurma Makinası

İmalatçısından kaliteli ekmek hamuru yoğurma makinaları modelleri pide lahmacun lavaş hamuru yoğurmaya uygun 10 kiloluk hamur yoğurma makinası fabrikası üreticisinden toptan poğaça baklava yoğurma makinası satış fiyatları listesi 10 kg. hamur makinesi
10 Kiloya Kadar Pide Börek Poğaça Hamuru Yoğuran Küçük Hamur Yoğurma Makinası BHY.10: Pastanelerde 10 kiloya kadar poğaça hamuru yoğurmak için kullanılan profesyonel endüstriyel hamur karma makinası modellerindendir. Üretimi kaliteli yapıldığından pideci hamuru yoğurma makinası fiyatları ekonomiktir. Küçük çaplı baklavacılar lavaşçılar için hamur makinesinin kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sanayi tipi hamur yoğurucusunun fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Köftelik çiğ köfte malzemelerini yoğururken de kullanılan hamur karıştırıcısının bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir kazanı nasıl sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi sökmesi takması değişimi montajı son derece kolaydır. Hamur yoğurma yoğurma makinasıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 22.078,90 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

10 Kiloya Kadar Pide Börek Poğaça Hamuru Yoğuran Küçük Hamur Yoğurma Makinası BHY.10 

Fırın Pastane Tipi Hamur Karıştırma Makinesi - Hamur Yoğurma Makinası

* 10 kiloluk kapasitesiyle küçük çaplı hamur karıştırma işleri olan pastane fabrika mutfağı askeriyelerde kullanıma uygun bu hamur karıştırma makinesiyle; Pastanelerde poğaça hamuru yoğurma askeriye mutfaklarında tatlılar için tatlı hamuru yoğurma tatlıcılar için baklava hamuru yoğurma şirket mutfaklarında hamur işi gıdaların hamurunu yoğurmada kullanabilirsiniz. Küçük çaplı hamur karıştırma işi olan işletmelere uygun kaliteli ve randımanlı bir hamur karma makinasıdır. - Pastaneler şirket mutfakları askeriye mutfakları baklavacılar için hamur karıştırma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Dayanıklı ve sağlam yapısıyla en yumuşak ve sert hamurları zorlanmadan yoğurabilir

* Bu hamur yoğurma makinasının 7 kg'lık un kapasitesiyle 10 kg\'ya kadar hamur yoğurabilirsiniz - Pastaneler askeriye mutfakları küçük fırınlar baklavacılar çiğköfteciler için 10 kg'lık hamur karıştırma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Ölçüleri 45x70x53 cm olup ağırlığıysa 50 kg'dır - Pastaneler askeriye mutfakları küçük fırınlar baklavacılar çiğköfteciler için 10 kg\'lık hamur yoğurma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Hamur karma makinasının kazan ebadı 36x22 cm'dir

* Kazanı ve hamur karıştırma kolu paslanmaz çelikten imal edilen hamur karıştırma makinasının dış gövdesi saç üzerine elektrostatik boyalıdır - Pastaneler askeriye mutfakları çiğköfteciler şirket mutfakları pizzacılar baklavacılar için hamur yoğurma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* 10 kg\'lık hamur karıştırma makinası 220 V ile çalışıp 0.37 Kw elektrik çeker - Pastaneler askeriye mutfakları çiğköfteciler fabrika mutfakları pizzacılar baklavacılar için hamur karma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Makinanın çatalının yoğurma hızı dakikada 45 devirdir

* Hamur yoğurma makinasıyla tek seferde en fazla 10 kg hamur yoğurabilirsiniz

* Hamur karıştırma makinası 220 V (monofaze) elektrikle çalışıp, siparişte belirtildiği takdirde 380 V (trifaze) olarak teslim edilir

* Hamur yoğurma makinası 2 yıl garantili olup, hamur yoğurma makinası yedek parçaları (çatalı, kazanı, redüktör dişlisi, zincir, kayış v.b. hamur karma makinası parçası) 15 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal hamur yoğurma makinası parçası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Ayrıca elinizde böyle bir hamur yoğurma makinası var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı var diyorsanız; tecrübeli hamur karıştırma makinesi tamircilerinden oluşan teknik servisimize hamur karıştırma makinelerinin tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Hamur karıştırma makinesi tamiri-10 kg.lık hamur yoğurma makinesi, bakımı, onarımı, servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hamur yoğurma makinasıyla ilgililer: hamur yoğurma makinası, hamur karıştırma makinası, fırın tipi hamur karma makinası, trifaze hamur yoğurma makinası, paslanmaz hamur yoğurma makinası, monofaze hamur karma makinası,10 kg.lık hamur yoğurma makinası servisi, hamur karma makinası nasıl çalışır, hamur makinası nasıl temizlenir, paslanmaz hamur yoğurma makinası fiyatları, pastane tipi hamur yoğurma makinası, - Pastaneler restaurantlar askeri mutfaklar fabrika mutfakları pizzacılar için hamur yoğurma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hamur yoğurma makinasını kredi kartlarına taksitli 9 aya kadar vade farkıyla satın alabilirsiniz - Pastaneler restoranlar askeriye mutfakları pizzacılar için hamur yoğurma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Hamur Yoğurma Makinası BHY.10:Pastane fırın tipi küçük hamur karıştırma makineleri bölümündeki bu 10 kg'lık hamur yoğurma makinesiyle ufak çaplı hamur yoğurma işlemlerinizi fabrika ve askeriye mutfaklarındaki hamur işi yemek ve tatlıların hamurunu yoğurmada ve karıştırmada rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu hamur karıştırma makinesi 2 gerçek garanti ve 15 yıl yedek parça bulundurma garantisi ile satılmaktadır - Pastaneler küçük fırınlar restaurantlar pideciler pizzacılar için hamur yoğurma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 İlgili Ürün Çeşitleri

Yorumlar (36)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

gökçe markalı hamur yoğurma makinamız arıza yaptı bunun tamirini nerede yaptırabilirim?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

pidecilerde kullanıma uygun hamur açma makinası satıyorsanız fiyatlarını alabilir miyim?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

mateka hamur karma mikserlerinin fiyatları ne aralıktadır?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

OMİS HAMUR YOĞURMA MAKİNASININ DİŞLİSİNDEN TAKIR TUKUR SESLER GELİYOR TAMİRATINI NEREDE YAPTIRABİLİRİM?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

BEN YEDEK PARÇA SATIYORUM SIKLIKLA BARTEKS VE EKMASAN HAMUR YOĞURMA MAKİNESİ DİŞLİLERİ LAZIM OLUYOR SİZDEN TEMİN EDEBİLİR MİYİM?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Bana 25 Kilo'luk Çiğ köfte makinası gerekli fiyatları neler ?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

ALVEO HAMUR KARMA MAKİNESİNİN TAMİRATINI NEREDE YAPTIRABİLİRİM ?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

BİZDE BUNA BENZER BİR HAMUR YOĞURMA KAZANI VAR TAMİRATINI YAPTIRMAK İSTİYORUM YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

satışını yaptığınız 10 kilo hamur kapasiteli hamur kazanlarının fiyatlarını alibilir miyim?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

elimizdeki hamur mayalama dolapları için özel ölçülü tepsi imalatı yapabilir misiniz?

Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok
Diğer Yorumlar